Vytápění

Připravíme pro vás optimální systém vytápění – zohledníme možnosti vašeho objektu, neboť účelem naší společnosti je úspora energií a financí za vytápění. A pokud patříte mezi příznivce ekologicky šetrných zdrojů, věřte, že najdeme vhodné řešení i v tomto ohledu!

Postaráme se o montáže i demontáže topných či solárních systémů, tepelných čerpadel či jiných alternativních zdrojů topení.

Ústřední topení

Správně navržený a nainstalovaný otopný systém vytváří příznivé klima a minimalizuje spotřebu paliva a energie. Proč je důležité pečlivě zhodnotit, jaký druh vytápění se v objektu využije? Je důležité zvážit, k čemu má prostor sloužit, jaký bude způsob obývání objektu, jaká je jeho velikost a roli zde hraje i cena, ať už se bavíme o té pořizovací či provozní.

Nabízíme realizaci lokálního, etážového, ústředního a podlahového vytápění.

Dále zajistíme

Flexibilní, rychlý a profesionální přístup zaměstnanců s letitou praxí?

 V naší firmě samozřejmostí.

Servis vytápění

Postaráme se o kompletní servis kotlů, rekuperačních jednotek i jiných zařízení, které vám v domě udržují příjemné teplo. Zajistíme jednorázové i pravidelné kontroly a nabízíme i doplňkové asistenční služby.

Doporučujeme nepodcenit pravidelné kontroly, neboť tak můžete snížit spotřebu energie, prodloužit životnost topného zařízení a v neposlední řadě eliminovat riziko případné havárie. Termíny pravidelných kontrol rádi ohlídáme za vás – včas se vám ozveme s návrhem návštěvy našeho technika, abyste měli jistotu, že je váš zdroj vytápění zcela v pořádku.

Tepelná čerpadla

Vybereme nejvhodnější tepelné čerpadlo z hlediska pořizovacích nákladů, velikosti vašeho objektu, dotací a ohled samozřejmě bereme i na budoucí úspory energie a návratnost vložených financí. Přijdeme s řešením na klíč, které bude fungovat.

Tepelné čerpadlo patří mezi obnovitelné zdroje, přičemž návratnost investice představuje nejčastěji 5 let. Čerpadlo navíc dokáže regulovat výkon podle toho, jaká je venkovní teplota. Jednou z funkcí je i ohřev vody, který je navíc mnohem ekonomičtější a ekologičtější.

Rekuperace

Při tomto principu nedochází k žádnému kontaktu mezi odpadním a přiváděným vzduchem, a proto se hodí i pro znečištěný odpadní vzduch. Rekuperační jednotka patří mezi velmi účinná zařízení, neboť jejich účinnost se pohybuje v rozmezí 60-90 %.

Podlahové topení

Podlahové topení nabízí dvě varianty – teplovodní nebo elektrickou. V obou případech vzniká teplo, které ohřívá plochu podlahy, okolní předměty, a nakonec i vzduch v místnosti. Pokud navíc chcete vyladit design svého domu do posledního detailu a nelíbí se vám nevzhledné radiátory, bude pro vás podlahové topení pravou volbou.

Vytápění všeho druhu:

Ústřední topení

Tepelná čerpadla

Rekuperace

Podlahové topení

Servis vytápění

Vytápění na míru

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz ohledně našich služeb nebo naší práce? 

Neváhejte nás kontaktovat, a my se vám ozveme zpět.

    ADRESA

    Lüger group s.r.o.
    Študlov 42
    756 12 Študlov