Průmyslové stavby

Ať už je vaší doménou průmysl potravinářský, chemický či zdravotnický, shodneme se na tom, že kvalitní vybavení a různá příslušenství jsou v současné době téměř nutností. Díky dlouholetému působení na trhu rozumíme potřebám a nárokům firem, které mají během realizace průmyslových staveb.

Haly, areály, administrativní budovy i zdravotnická centra mají jedno společné – slouží mnoha lidem, a proto i jejich provedení má svá specifika. Realizace každé stavební činnosti musí být stoprocentní.

Máme bohaté zkušenosti s realizacemi průmyslových staveb, dílčích činností i náročných projektů. Připravíme detailní návrh pro rekonstrukci celého objektu, navrhneme systém vytápění, klimatizace či rekuperace. Zkušenosti máme také v oblasti výměníkových stanic, parního hašení nebo třeba stlačeného vzduchu.

Výstavba průmyslových objektů

Do této skupiny staveb patří výstavba či rekonstrukce výrobních hal, stavby zdravotnických objektů, komunikací, zpevněných ploch a dalších typů. Velká část dodávek stavebních prací probíhá v mnoha případech za nepřerušeného provozu, často v odpoledních či nočních hodinách s maximálním ohledem na provoz investora, není-li dohodnuto jinak.

Kvalifikovaní a odborně erudovaní pracovníci jsou základem firemní politiky naší společnosti. Samozřejmostí jsou ověřené postupy a silné kapacitní i technické zázemí.

Flexibilní, rychlý a profesionální přístup zaměstnanců s letitou praxí?

 V naší firmě samozřejmostí.

Průmyslové stavby zahrnují:

Výrobní haly

Administrativní objekty

Rozšíření závodu

Skladovací areály

Zdravotnická centra

Rekonstrukce budov

Provádíme kompletní rekonstrukce budov, výrobních či skladových hal a dalších průmyslových objektů. Jsme schopni vaši nemovitost zrekonstruovat i v případě probíhajícího plného či částečného provozu, vše záleží na společné domluvě.

Investorům nabízíme řešení průmyslového výrobního objektu jako celku, včetně všech doprovodných provozů souvisejících s vlastní výrobou, skladováním, zásobováním a podobně.

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz ohledně našich služeb nebo naší práce? 

Neváhejte nás kontaktovat, a my se vám ozveme zpět.

    ADRESA

    Lüger group s.r.o.
    Študlov 42
    756 12 Študlov