Instalatérské práce

Instalace rozvodů vody ve starších i novějších objektech, připojení domácích spotřebičů na vodovodní rozvody, tlakové zkoušky vodovodních systémů, revize, napojení objektu na studnu… V oblasti instalatérství jsme profesionálové – opravíme každý problém, připojíme jakýkoliv spotřebič!

Postaráme se o rozvody pitné i užitkové vody, pokládání kanalizace a svodů odpadní vody. Potřebujete připojit pračku či myčku na nádobí? Napojíme rozvody vody i na kotle, bojlery či průtokové ohřívače. Demontujeme staré vodovodní systémy a naradíme je za moderní a funkční.

Topení

Namontujeme klasické, stěnové i podlahové vytápěn, zkontrolujeme topná tělesa, provedeme odvzdušnění, seřízení i nastavení ovládání topení a v neposlední řadě pro vás připravíme nejvhodnější řešení nového topného systému. Rádi vám poradíme s volbou vhodné varianty pro váš dům, byt či firmu.

Podlahové topení

Instalujeme podlahové vytápění, postaráme se o seřízení a nastavení ovládání. Poskytujeme servis, kontroly i opravy.

Rekuperace

V oblasti rekuperačních jednotek se postaráme o montáže rekuperačních výměníků, nastavení a spuštění nového zařízení, čištění a samozřejmě poskytujeme odborné instruktáže, abyste věděli, jak s rekuperační jednotkou zacházet.

Solární systémy

Instalujeme solární panely do střešních konstrukcí. Pomůžeme s vyřízením dokumentace, naprojektujeme přesný počet panelů a spočítáme vám návratnost investice.

Z naší nabídky instalatérských prací provádíme:

Flexibilní, rychlý a profesionální přístup zaměstnanců s letitou praxí?

 V naší firmě samozřejmostí.

Plynařské práce

Opravíme plynový sporák, topení i rozvody. Postaráme se o zpracování projektové dokumentace, abychom společně doladili řešení na míru.

Bezplatné nacenění

Provádíme montáže, opravy, rekonstrukce, dodávky a montáže zařizovacích předmětů. V rámci komplexních prací z oblasti vodo-topo-plyn nabízíme bezplatné nacenění, dodání materiálu a kompletní vypracování projektové dokumentace.

Kontaktujte nás

Máte jakýkoliv dotaz ohledně našich služeb nebo naší práce? 

Neváhejte nás kontaktovat, a my se vám ozveme zpět.

    ADRESA

    Lüger group s.r.o.
    Študlov 42
    756 12 Študlov